"BRAND" Piotr Tymochowicz

Piotr Tymochowicz formalnie działa na rynku szkoleń od 1988r. Od kilku lat niezmiennie plasuje się w czołówce najlepszych wykładowców szkoleniowych, w wielu dziedzinach szkoleń interpersonalnych  zajmując miejsce lidera.

Nie angażuje typowych wykładowców akademickich - kreuje własną kadrę wysokiej klasy specjalistów, prowadzących zajęcia na zasadach wyłączności w oparciu o autorskie koncepcje Image Influence Theory (I.I.T.), Relationship Theory (RT), Creative Event Theory (C.E.T.), Behavioral Game Theory (BeGaT).

Trenerem prowadzącym najbardziej zaawansowane zajęcia jest sam Piotr Tymochowicz, autor i propagator metod Wywierania Wpływu w Polsce. W zajęciach z większą grupą uczestników Trenerowi towarzyszy grupa licencjonowanych trenerów asystentów, wyspecjalizowanych w odpowiedniej tematyce szkoleniowej.


Wyróżnia nas... (na tle konkurencji i naśladujących)

więcej


Eksperci i praktycy... czyli o autorze

więcej


... i o zespole

więcej


Referencje

więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone © Polexpert filia BDO Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.