Forma działania

  • szkolenia zamknięte - na zlecenie firm to najczęstsza i główna forma w jakiej organizujemy szkolenia. Taka formuła, jako jedyna zapewnia trafne dostosowanie tematyki planowanych zajęć do potrzeb konkretnej grupy, a przede wszystkim realizowanych ćwiczeń praktycznych. Poznanie specyfiki pracy stosunkowo jednolitej grupy umożliwia zastosowanie nie tylko standardowych ćwiczeń opartych na materiale abstrakcyjnym, ale też wzbogacenie szkolenia o elementy consultingu, szczególnie cenionego przez naszych Klientów.
  • szkolenia otwarte - organizujemy po to, by dać szansę poznać nasze unikatowe narzędzia nie tylko zorganizowanym grupom ale również jednostkom czy nawet osobom prywatnym. Na ogół jest ich kilka w ciągu w roku; każde szkolenie otwarte ma z góry ustalony temat. Aktualne informacje o planowanych kursach otwartych są w zakładce KALENDARZ.
  • szkolenia indywidualne- to prestiżowe zajęcia adresowane głównie do Top Managementu oraz osób prywatnych chcących podnieść swoje kwalifikacje. W szkoleniu takim biorą udział maksymalnie 3 osoby, jednak najczęściej jest to pan Piotr Tymochowicz i osoba szkolona.
  • show interaktywne- wystąpienie publiczne o interaktywnym charakterze adresowane do liczebnej grupy odbiorców. Ma bardzo widowiskowy charakter umiejętnie połączony z merytorycznym przekazem ustalonych wcześniej merytorycznych treści. Doskonale sprawdza się jako uzupełnienie spotkania firmowego czy konferencji. Optymalny czas realizacji od 1,5 do 2,5 h.

Dostosowanie i kontynuacja

Realizowane przez nas programy konfigurujemy odpowiednio do indywidualnych potrzeb zamawiających. W celu uzyskania maksymalnych wyników szkolenia dopasowujemy specyfikę szkolenia do poziomu kompetencji, języka i doświadczenia naszych kursantów.

Każdy z wymienionych tematów, może stanowić odrębne szkolenie w uzgodnionych ramach godzinowych, lub być składową większego cyklu. Jako najskuteczniejszą formę prowadzącą do uzyskania trwałych efektów nauczania, proponujemy cykle szkoleniowe (dwu lub trzech dni zajęć, kontynuowa­nych po trzech, czterech tygodniach).

Dodatkowo, na życzenie klienta, szkolenie możemy zakończyć badaniem efektywności, testami porównawczymi, czy symulacjami sytuacyjnymi. Niezależnie prowadzimy diagnozę potrzeb szkoleniowych danej firmy oraz konsultacje w zakresie tematów objętych programami szkoleniowymi.

Tematyka przebojów szkoleniowych

Każdy z przedstawionych niżej bloków tematycznych należy rozumieć, jako zgodny z najnowszymi koncepcjami I.T. (Teorii Wpływu). Mogą one stanowić część składową innych bardziej rozbudowanych konspektów, dostosowanych do aktualnych Państwa potrzeb i długofalowych strategii ekspansji na rynek.


BLOK 1: Potęga wizerunku w ujęciu I.I.T.

więcej


BLOK 2: Metamorfoza komunikacyjna w ujęciu R.T.

więcej


BLOK 3: Manipulacje i negocjacje niekonwencjonalne w ujęciu BeGaT

więcej


BLOK 4: Kształtowanie umiejętności trenerskich w ujęciu I.I.T. + R.T.

więcej


BLOK 5: Rekrutacja i weryfikacja w oparciu o I.I.T.+ BeGaT

więcej


BLOK 6: Trening charyzmy

więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone © Polexpert filia BDO Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.